Hakkımızda

HOŞGELDİNİZ

 

Öncelikle sitemize hoş geldiniz.

Sitemiz 2013 yılında iki girişimci tarafından kurulmuş olup, Hedefimiz ve gayemiz  sizlerin ihtiyaçlarını hangi konuda olursa olsun ilgili tadilat ustasına, satıcıya, alıcıya, iş arama, işçi arama veya herhangi bir firmada yetkili kişilerin iletişim bilgilerini sunup, onlarla rahat bir şekilde görüşmenize olanak sağlamaktır.

Bu siteyi gerçekleştirmemizde asıl gaye, bundan iki ya da üç ay önce evdeki su saatinin ve banyodaki klozetin su kaçırmasıyla başladı. Daha önce tanıdığım su ve sıhhi tesisat ustasını aradım. Ustada şehir dışında olduğunu ve bir hafta boyunca da orada kalacağını söyledi. Yani bu ustadan umudumu kestim. Evdeki bilgisayarımın başına oturdum ve Google den aratmaya başladım. Birkaç internet sitesi buldum maalesef Kütahya’daki sıhhi tesisat ustası yoktu.

Kendi kendime düşündüm. Bir internet sitesi olsun ve bu site içerisinde benim ya da herhangi bir insanın ne ihtiyacı varsa; evlenmesinden, evdeki bütün ihtiyaçlarına, tadilat işlerinden, bilgisayar işlerine, 2. el telefon alıp satmaktan iş arama, iş geliştirmesinden, işçi ve usta aramasına, 2. el otomobil almasından, 2. El otomobil satmasına kadar her şey olan ve barındıran bir site olsun. Bunları düşünerek buradan yola ve bir kaç arkadaşla böyle bir girişime başladık. İnşallah yapmış olduğumuz bu site insanlara faydalı olacaktır, diye düşünüyoruz.

Kurmuş olduğumuz http://www.guncelilanlar.net/ isimli sitemizi sizlerden gelen istek, öneri ve şikayetleri dikkate alarak çok daha güzel işlere imza atmak ve daha iyi hizmet sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktır.

Saygılar sunarım.

 

Adem YILDIRIM

Site Yöneticis

İletişim :

Gsm: 0 535 341 4155

 

Yandex.Metrica